Sondazh: Cilin stil pëlqeni më shumë për dekorimet e fundvitit?
  • Tradicional 50%
  • Modern 19%
  • Pak nga të dyja 31%

Ilir Meta paraqitet në SPAK

Nga A2 CNN
8 Nëntor 2023, 09:27 | Politikë

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, është paraqitur paraditen e së mërkurës në SPAK.

Për gazetarët e pranishëm, ai u shpreh se bëhet fjalë për atë që e quajti “telenovelën” CEZ-DIA.

“Është një telenovelë që është gjykuar nja dy herë, e cila është rihapur në dhjetor 2019, nga një kallëzues i rremë, i cili është dënuar dy herë për shpifje dhe një herë për dhunë në familje”, tha Meta.


Debat - nga Alba Alishani