Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 46%
  • Tre herë në javë 18%
  • Vetëm në fundjavë 4%
  • Asnjëherë 32%

Mbështetësit te shtëpia e Berishës, Argita Malltezi falënderon: Prangat s'e burgosin lirinë

Nga A2 CNN
2 Janar 2024, 13:25 | Politikë

Protestuesit poshtë banesës së Sali Berishës zbriti t'i përshëndeste edhe e bija e Berishës, Argita Malltezi.

“Prangat nuk e burgosin dot lirinë”, deklaroi ajo, duke i falenderuar për mbështetjen.

“Të nisësh Vitin e Ri me një sfidë të tillë është e vështirë, por gjithashtu shumë motivuese. Asnjë diktator nuk i përballet dot shpirtit tuaj të lirë. Nuk ka pranga sistemi që mund të burgosin lirinë tuaj dhe ju jeni misionarët e kësaj lufte që nga kjo rrugicë do të shtrihet në të gjithë rrugët e Tiranës”, shtoi Argita Malltezi.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi