Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Shqiptarja Ava Max arratiset në Hawaii, fotografohet në krahët e një mashkulli misterioz

Nga A2 CNN
7 Korrik 2021, 18:41 | Showbiz

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Ava Max ka zgjedhur Hawaiin, për të pushuar disa ditë me miqtë e saj.

Ylli i popit u fotografua nga paparacët me bikini, teksa shëtiste me jahtin e saj luksoz. Ajo çfarë tërhoqi mendjen e mediave, ishte fakti se Ava u pa me krahët e mbështjellë dhe shumë e afërt me një burrë që nuk është identifikuar ende.

Edhe pse sot është një yll ndërkombëtar, 26-vjeçarja nuk harron t'i kujtojë rrënjët, origjinën dhe rrugën e gjatë për të arritur ku është.

"Në jetë ekziston e mira dhe e keqja. Gjithnjë kam besuar se e mira mbizotëron. Këtë e them me siguri si mësim që kam marrë nga e shkuara ime. Vetëm vendimet e tua mund të të ndalojnë! Edhe nëse gjithë letrat hapen kundër teje, ka një rrugë për t'ja dalë. Unë, isha vetëm një vajzë e vogël nga një familje shqiptare me ëndrra të mëdha, që erdhën në Amerikë me asgjë tjetër veçse rrobat e trupit. Po jua them këtë sepse besoj që mund t'ja dilni në gjithë çfarë doni.",ka deklaruar më herët ajo.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani