Sondazh: Ku do e kaloni natën e ndërrimit të viteve?
  • Famije 78%
  • Restorant/bare 7%
  • Jashtë vendit 15%

Shtohen problemet për Trump, akuzohet për komplot dhe përmbysjen e rezultateve të zgjedhjeve

Nga A2 CNN
3 Gusht 2023, 14:48 | Aktualitet

I ftuar në studion e “Ditari”, Dritan Hoti, pedagog i marrëdhënieve ndërkombëtare.

Ditari A2 CNN