Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 11%
  • Kujdesi familjar 84%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

“SPAK të dënojë përgjegjësit dhe t’i kthejë paratë e koncesionit të sterilizimit shqiptarëve”

Nga A2 CNN
18 Gusht 2023, 13:55 | Aktualitet

Nisma Thurje ka qenë e para që ka denoncuar koncesionin e Sterilizimit në dhjetor të 2019-s. Për të folur më gjerësisht për arrestimet në lidhje me këtë koncesion, në studion e “Ditari” në A2CNN ishte i ftuar ekonomisti Pano Soko.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi