Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

4 orë në SPAK për “sterilizimin”, Cani: Ruaj sekretin hetimor

Nga A2 CNN
18 Gusht 2023, 10:04 | Aktualitet

Komenton gazetari i A2 CNN Armand Bajrami

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani