Ukraina “fiton” EURO 2024! Tifozet në tribuna marrin vëmendjen e të gjithëve

Nga A2 CNN
21 Qershor 2024, 21:48 | Live Euro 2024

Ukraina ka arritur fitoren e parë në Euro 2024. Futbollistët përfaqësojnë vendin e tyre që është në luftë me Rusinë dhe çdo fitore u dedikohet atyre që luftojnë në shtëpi.

Mirëpo, jo pak vëmendje kanë tërhequr edhe tifozët në tribuna.

Bukuroshet kanë pushtuar mediat ndërkombëtare me pamjen e tyre të cilët njëzëri thonë se Ukraina ka tifozerinë më të bukur.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli 2024