Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Bajrami mungoi ndaj Monzas për shkak të një viroze

Nga A2 CNN
30 Janar 2024, 16:43 | Futboll

Bajrami mungoi ndaj Monzas për shkak të një viroze

Nedim Bajrami mungoi në duelin që Sassulo u mund nga Monza dhe shkak është bërë një virozë gripale dhe temperatura e lartë që lojtari kishte në prag të ndeshjes.

Futbollisti nuk ishte as në tribunë për të ndjekur sfidën çfarë bëri që menjëherë mediat lokale të shkruanin për të.

Megjithatë ka qenë vetë klubi që sqaroi gjendjen e Bajramit i cili është përmirësuar dhe nuk ka asgjë për t’u shqetësuar.

Me shumë gjasa, ai do të jetë gati për sfidën e kësaj fundjave ndaj Bolonjës. Shqiptari është aktivizuar në 19 ndeshje duke realizua dhe një gol.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani