Dëbora mbulon fushën, e pamundur të luhet ndeshja e Kategorisë së Parë

Nga A2 CNN
21 Prill 2024, 17:04 | Futboll

Dëbora mbulon fushën, e pamundur të luhet ndeshja e

Departamenti i Garave në FSHF bën me dije se ndeshja e javës së 30-të të Kategorisë së Parë, Korabi – Luzi nuk do të luhet sot për shkak të kushteve të rënduara atmosferike dhe reshjeve të dëborës në qytetin e Peshkopisë.

Ndeshja e javës së 30-të Korabi – Luzi do të spostohet për t’u luajtur ditën e mërkurë më datë 24 prill, në orën 15:00.

Ky vendim është marrë në konsensus të plotë me dy klubet e Kategorisë së Parë që ndeshja të luhet në kushte sa më të mira dhe optimale.

Dëbora mbulon fushën, e pamundur të luhet ndeshja e

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli