Ekipet e shqiptarëve në Itali me synim mbijetesën në elitë

Nga Erald Kodhelaj
4 Mars 2024, 13:01 | Futboll

Ekipet e shqiptarëve në Itali me synim mbijetesën në

Në derbin e shqiptar në Itali, Frosinone e Marvin e Çunit nuk shkoi më shumë se një barazim ndaj Lecces së Ylber Ramadanit.

Ky i fundit ishte titullar dhe qëndroi në fushë për 90 minuta, ndërsa në anën tjetër, Cuni dhe Ibrahimovic e ndoqën duelin nga stoli.

Një pikë që nuk ndihmon asnjë prej skuadrave, pasi aktualisht Lecce është në vendin e 13 me 25 pikë, ndërsa Froosinone në vendin e 16 me 24 pikë.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli