Incident pas ndeshjes Partizani-Skënderbeu, sulmohet autobusi i tifozëve korçarë

Nga Artin Halili
17 Maj 2024, 22:59 | Futboll

Tifozeria e Partizanit ka sulmuar autobusin e tifozerisë korçare, duke i thyer 3 xhama.

"Guerrilsat" i kishin zënë pritë tifozerisë korçare në vendparkimin e autobusëve, duke thyer xhamin e parë dhe dy anësorët.

Fatmirësisht, nuk ka patur të lënduar, ndërkohë që tifozët korçarë bëjnë të ditur se në vendparkimin e mjeteve të tifozerisë korçare nuk ka patur prezencë të uniformave blu.

 

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani