Partizani, finalisti i parë për titullin kampion

Nga A2 CNN
17 Maj 2024, 21:54 | Futboll

Partizani është finalisti i parë i “Final Four”.

Të kuqtë mundën Skënderbeun në ndeshjen e parë gjysmëfinale dhe tanimë presin emrin e skuadrës që do të kenë përballë më datë 26 maj.

Golin e vetëm të ndeshjes e shënoi Bintsouka, në minutën e 48.

Kundërshtari i Partizanit do të dalë nga çifti Egnatia-Vllaznia.

 

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani