Sondazh: A duhet prindërit të publikojnë fotot e fëmijëve në rrjetet sociale?
  • Po 8%
  • Jo 92%

Juventus nuk i ndahet Interit

Nga Dea Kozma
6 Nëntor 2023, 08:21 | Futboll

Juventus nuk i ndahet Interit

Mjafton një gol për të marrë 3 pikë. Juventus mposhti minimalisht Fiorentinën dhe regjistroi fitoren e katërt radhazi në Serinë A.

Heroi i sfidës ishte Fabio Mireti, i cili realizoi në minutën e 10 dhe i dhuroi 3 pikë me vlerë “Zonjës së vjetër”.

Pas këtij suksesi, bardhezinjtë qëndrojnë në vendin e dytë në klasifikim, me 2 pikë më pak se Interi kryesues dhe 4 më shumë se Milani i vendit të tretë.

Fokusi i “Zonjës së Vjetër” është i gjithi në kampionat dhe objektivi mbetet të ngjiten sa më shpejt në kreun e tabelës.

Ditari A2 CNN