Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 46%
  • Tre herë në javë 18%
  • Vetëm në fundjavë 4%
  • Asnjëherë 32%

Karton i kuq dhe ofendime, Mourinho humb Milanin

Nga Erald Kodhelaj
8 Janar 2024, 10:36 | Futboll

Karton i kuq dhe ofendime, Mourinho humb Milanin

Viti 2024 nisi me karton të kuq, pezullim dhe ofendime për Mourinho-n. Trajneri i Romës humbi kontrollin në minutat shtesë të ndeshjes kundër Atalantës, pas një ndërhyrjeje ndaj Lukakut, e cila u vlerësua e rregullt nga arbitri i ndeshjes.

Protestat e “Special One” për atë episod, solli largimin e tij nga stoli, duke bërë minimalisht që Mourinho të mungojë në ndeshjen ndaj Milanit në “San Siro”.

Ndërkohë, ofendimet dhe reagimi mund të shoqërohen me dënim edhe më të gjatë nga Disiplinori.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi