Sondazh: Çfarë ju pengon për t'u ushqyer shëndetshëm?
  • Çmimet e larta 0%
  • Mungesa e kohës 0%
  • Mungesë motivimi 0%
  • Lodhja fizike 0%

Manaj i pari në stërvitje! Kombëtarja nis përgatitjet për Kilin e Suedinë

Nga Erald Kodhelaj
18 Mars 2024, 12:08 | Futboll

Manaj i pari në stërvitje! Kombëtarja nis përgatitjet

Edhe pse prej disa ditësh futbollistët janë paraqitur nën urdhrat e stafit teknik dhe trajnerit Szylvinho, kjo e hënë shënoi startin zyrtar të përgatitjeve për miqësoret me Kilin dhe Suedinë.

Pas angazhimeve të fundjavës me klubet e tyre, kontingjenti i futbollistëve ka nisur të plotësohet. Rey Manaj ishte ndër të parët që është stërvitur me grupin e vogël, duke treguar padurim për të shfaqur vlerat e tij në këtë grumbullim të parë nga tekniku Sylvinho.

Stërvitjet do të vijojnë me nga një seancë në fushë, deri në miqësoren e 22 marsit në Parma kundër Kilit. Tri ditë më pas, Shqipëria do të luajë në Stokholm përballë Suedisë vendase.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi