Sondazh: Preferoni që emri i fëmijës tuaj të jetë:
  • Tradicional 37%
  • Modern 5%
  • I trashëguar 16%
  • Unik 42%

Kristian Prengës i mjaftojnë 2 minuta për ta shtrirë në tokë kundërshtarin e radhës

Nga A2 CNN
30 Dhjetor 2023, 21:54 | Sporte të tjera

Kristian Prengës i mjaftojnë 2 minuta për ta shtrirë në

Kristian Prenga ka arritur të triumfojë edhe ndaj Christopher Arnold. Gjiganti shqiptar, nga Mirdita i mbylli gjërat me dorën e tij te djathtë, duke e goditur kundërshtarin e tij më një grusht’ të papritur pas 2:27 minuta të ndeshjes të tyre të planifikuar me tetë raunde në Qendrën Prudential në Newark.

Flamuri kuq e zi nën muzikën e filmit “Skënderbeu” e shoqëron Prengën në të gjitha paraqitjet e tij, së bashku me shqiptarët qe e ndjekin atë këmba këmbës në të gjitha ndeshjet që zhvillon, dhe e ndezin atmosferën më shumë se askush.

A2 CNN Livestream

A2 Business