Sondazh: A duhet të zbatohet leja menstruale në Shqipëri?
  • Po 56%
  • Jo 33%
  • Nuk e di 11%

Sulmi në Banjskë, rezoluta në Kuvendin e Kosovës dhe opozita që do dorëheqjen e Kurtit

Nga A2 CNN
10 Tetor 2023, 15:23 | Aktualitet

Në lidhje direkte, Artan Abrashi, deputet i Vetëvendosjes.

Ditari A2 CNN