Takimi vendimtar, a do të ketë firmë për planin Europian në Ohër mes Kurtit dhe Vuçiç

Nga A2 CNN
13 Mars 2023, 14:55 | Aktualitet

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli