Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

Veliaj ndërpret intervistën e Luiza Gegës në A2 CNN, kryebashkiaku puth kampionen

Nga A2 CNN
22 Tetor 2023, 13:29 | Aktualitet

Një moment pikant është regjistruar në kamerën e A2 CNN, teksa kryebashkiaku Erion Veliaj ka ndërhyrë gjatë intervistës së Luiza Gegës për gazetaren Dea Kozma, duke i dhënë një përqafim dhe puthje kampiones.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi