Sondazh: Nëse i afërmi juaj e ka ditëlindjen në 29 shkurt, kur e uroni?
  • 28 shkurt 27%
  • 1 mars 45%
  • Nuk e uroj 27%

Maratona e Tiranës, ndahen çmimet e para

Nga A2 CNN
22 Tetor 2023, 13:00 | Aktualitet

Janë ndarë çmimet e para të fituesve të Maratonës së Tiranës. Gazetarja Dea Kozma ka ndjekur nga afër ceremoninë dhe sjell emocionet e garuesve në ekranin e A2 CNN.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli