Maratona e Tiranës, 4000 garues në eventin më të madh sportiv të kryeqytetit

Nga A2 CNN
22 Tetor 2023, 11:03 | Aktualitet

Gazetarja sportive Dea Kozma jep detajet e eventit më të madh sportiv në Tiranë që organizohet për herë të shtatë dhe ku marrin pjesë atletë nga e gjithë bota.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu