Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 10%
  • Kujdesi familjar 80%
  • Ndikimi i shoqërisë 10%

Akuza e pranga për “Partizanin”, Berisha: Rama zyrtarizoi diktaturën politike

Nga A2 CNN
22 Tetor 2023, 10:38 | Aktualitet

“Burgimi do të thotë diktaturë dhe Sali Berisha po lufton diktaturën”. Sali Berisha i konsideron të motivuara politikisht akuzat penale të ngritura ndaj tij dhe ato që çuan në pranga dhëndrin, Jamarbër Malltezi.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu