Sondazh: A duhet prindërit të publikojnë fotot e fëmijëve në rrjetet sociale?
  • Po 14%
  • Jo 86%

Çfarë përmban vendimi i Gjykatës së Posaçme? Akuzat ndaj Berishës dhe dhëndrit të tij

Nga A2 CNN
22 Tetor 2023, 12:23 | Aktualitet

Gazetari Jul Kasapi dhe Anesti Bajramemaj sjellin detajet më të fundit pas masave të dhëna për ish-kryeministrin Sali Berisha dhe dhëndrin e tij në lidhje me dosjen e privatizimit të ish-kompleksit “Partizani”.

A2 Business