Xhixha shkëlqen, gol Gallatasarajit

Nga A2 CNN
27 Mars 2023, 08:38 | Futboll

Redon Xhixha ka shkëlqyer sërish me skuadrën e tij Qarabag, në miqësoren e zhvilluar kundër Galatasaray.

23-vjeçari realizoi golin e barazimit dhe u vlerësua nga ekspertët e futbollit si një nga më të mirët në fushë.

Një fillim i mirë për Xhixhën, që duket se është ambientuar mirë në kampionatin turk dhe tani ka marrë dhe vëmendjen e trajnerit për një vend titullari. 

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi