Zjarr pranë pikës së vrojtimit të Marinës në Durrës! Zjarrfikësit “në luftë”me flakët

Nga A2 CNN
31 Korrik 2023, 18:15 | Aktualitet
Zjarr pranë pikës së vrojtimit të Marinës në

Një zjarr ka rënë në zonën kodrinore pranë Pikës së survejim-vrojtimit, të Marinës Detare aty ku janë dhe antenat.

Nuk dihet ende se cilat janë shkaqet e zjarrit, nëse bëhet fjalë për zjarrvënie të qëllimshme apo aksidentale.

Në vendin e ngjarjes ndodhen zjarrfikëset, që po punojnë për shuarjen e flakëve.

A2 CNN Livestream

Dita jonë 2024