Sondazh: A ju shqetëson lënia në harresë e Bibliotekës Kombëtare?
  • Po 100%
  • Jo 0%
  • Nuk më intereson 0%

Portieri i Partizanit bën aksident, pëson dëmtime në brinjë! Humb sfidën me Vllazninë

Nga A2 CNN
10 Shtator 2023, 09:42 | Sporte të tjera
Portieri i Partizanit bën aksident, pëson dëmtime në

Pano Qirko humbet sfidën ndaj Vllaznisë. Titullari i kuq ka pësuar një aksident rrugor, ku për rrjedhojë ka pasur dëmtime në brinjë.

Lajmi është konfirmuar nga vetë klubi.

Në njoftimin zyrtar thuhet se gjendja shëndetësore e Qirkos aktualisht paraqitet optimale dhe po monitorohet nën kujdesin edhe të stafit mjekësor të Partizanit.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli