Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 11%
  • Kujdesi familjar 84%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

Po festonin me kallash, dhëndri vritet nga i ftuari! VIDEO tronditëse

Nga A2 CNN
22 Shtator 2023, 08:32 | Kapur në kamera
Po festonin me kallash, dhëndri vritet nga i ftuari! VIDEO tronditëse

Festa me kallashnikov në një dasmë në Jordani është kthyer në tragjedi. Plumbat kapën dhëndrin, duke e lënë të vdekur në vend. Ky moment është kapur në kamera, ku shihet dhëndri teksa bie në tokë.

Ai është identifikuar si Sattam Hamed al-Fanatsa, rreth 20-vjeç. Burri që e qëlloi u arrestua dhe iu konfiskua arma.

Ngjarja tragjike ka ndodhur më 30 gusht, por video është bërë publike në 24 orët e fundit.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi