Sondazh: A duhet prindërit të publikojnë fotot e fëmijëve në rrjetet sociale?
  • Po 14%
  • Jo 86%

“E shëmtuar”, reagimi epik i Armando Brojës kur shikon foton e tij në “EA FC 24”

Nga A2 CNN
1 Tetor 2023, 19:36 | Futboll
“E shëmtuar”, reagimi epik i Armando Brojës kur shikon

Lojtarët e Çhelsea janë njohur me kartat e tyre në lojën më të re nga “EA Sports”, “EA FC 24” ku kësaj radhe “Blutë” janë më dobët se kurrë.

Ishte vetë klubi nga Londra që ka postuar një video ku lojtarët shikojnë kartat e tyre në lojë, ku mes tyre ishte dhe Broja, i cili nuk u duk aspak i lumtur për atë që pa.

“Foto e shëmtuar. Kartë e turpshme”, ishin fjalët e sulmuesit shqiptar, i cili u duk tepër i zhgënjyer nga vlerësimet që “EA” kishte për të.

A2 Business