Sondazh: Preferoni që emri i fëmijës tuaj të jetë:
  • Tradicional 37%
  • Modern 5%
  • I trashëguar 16%
  • Unik 42%

“Do të ndërtojmë strategji të re”, Manastirliu dhe rektori Hoxha nuk pranojnë rankimin e ulët të UT

Nga A2 CNN
2 Tetor 2023, 12:39 | Aktualitet

Ministrja e Arsimit, Ogerta Manastirliu, pohoi para gazetarëve se qeveria dhe universitetet do të ndërtojnë një strategji të re për programet që po rrezikojnë zhdukjen në arsimin e lartë.

A2 CNN Livestream

A2 Business