Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Egnatia konsolidon kreun, Dinamo zhytet në krizë

Nga A2 CNN
6 Tetor 2023, 17:16 | Aktualitet

Egnatia mbetet skuadra më në formë e momentit. Rrogozhinasit fituan me rezultatin 3-0 ndeshjen kundër Dinamos, që hapi javën e tetë të Kategorisë Superiore.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani