Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 6%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 11%

Këngëtari zbulon arsyen pse e ka bërë gati që tani varrin në oborrin e shtëpisë

Nga A2 CNN
7 Tetor 2023, 08:57 | Showbiz
Këngëtari zbulon arsyen pse e ka bërë gati që tani

Ed Sheeran ka zbuluar se varri i tij është gati dhe ndodhet brenda vilës private dykatëshe me vlerë 5.5 milionë dollarë në oborrin e shtëpisë së tij.

“Është një gropë që është hapur në tokë me ndonjë gur sipër, kështu që kur të vijë dita dhe të vdes, do të shkoj të hyj atje,” tha ai.

Sheeran ka treguar edhe arsyen e këtij vendimi.

“Njerëzit mendojnë se është shumë e çuditshme dhe shumë makabre, por unë kisha miq që vdiqën pa testament dhe askush nuk dinte se çfarë të bënte ,” shtoi ai.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu