Neymar bëhet baba për herë të dytë, poston fotot e ëmbla me të bijën

Nga A2 CNN
7 Tetor 2023, 09:06 | Showbiz
Neymar bëhet baba për herë të dytë, poston fotot e

Neymar është bërë baba për herë të dytë. Të shtunën në mbrëmje, ai mirëpriti në jetë, vajzën e tij me modelen Bruna Biancardi. Dyshja kanë vendosur që ta quajnë vogëlushen Mavie, teksa nuk i kanë kursyer edhe fjalët e ëmbla.

“Mavie jonë mbërriti për të plotësuar jetën tonë”, ka shkruar Neymar në portugalisht. “Mirë se erdhe bijë! Tashmë je shumë e dashur për ne.. faleminderit që na zgjodhe”, shtoi futbollisti.

Neymar dhe Biancardi njoftuan shtatzëninë në prill me një postim special në Instagram. 31-vjeçari ka edhe një djalë 12-vjeçar, Davi Lucca, me Carolina Dantas.

A2 CNN Livestream

Parashikimi i motit