Sondazh: A ju shqetëson lënia në harresë e Bibliotekës Kombëtare?
  • Po 100%
  • Jo 0%
  • Nuk më intereson 0%

Përballja Shqipëri – Çeki, bizneset e Tiranës raportojnë më shumë shitje

Nga A2 CNN
12 Tetor 2023, 17:29 | Aktualitet

Të huajt e ardhur si turistë apo tifozë po shpëtojmë konsumin e zhytur në krizë si pasojë e inflacionit dhe largimeve nga vendi të shqiptarëve. Nga hotelet, te baret e kioskat, finalja në prag të ndeshjes Shqipëri-Çeki, bizneset në kryeqytet po raportojnë më shumë shitje.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli