Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 18%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 29%

Kur do të përfundojnë protestat e studentëve? Flet studenti i Mjekësisë, Veleshnja: Ja cilat janë dy zgjidhjet!

Nga A2 CNN
11 Tetor 2023, 20:56 | Aktualitet

Në emisionin “Debat” të kësaj të mërkure në A2 CNN po diskutohet në lidhje me protestën disa ditore tashmë të studentëve të mjekësisë, të cilët kundërshtojnë vendimin e qeverisë, sipas të cilës studentët do duhet të paguajnë tarifën prej 240 mijë lekëve në vit, ose do të detyrohen që të kryejnë tre vite punë në Shqipëri.

A2 CNN Livestream

Dita jonë