Sondazh: Sa të kënaqur jeni me cilësinë e arsimit në vend?
  • Shumë 12%
  • Pak 14%
  • Aspak 74%

Përplasen automjetet në aksin Fier-Levan, dy të lënduar

Nga A2 CNN
17 Tetor 2023, 17:28 | Aktualitet

Një aksident ka ndodhur pasditen e së martës në aksin rrugor Fier-Levan, ky dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën. Për pasojë, një prej tyre ka përfunduar në pjesën anësore të rrugës. Të dy drejtuesit e automjeteve kanë pësuar dëmtime të lehta dhe janë transportuar drejt spitalit rajonal te Fierit ku po marrin ndihmë mjekësore.

Ditari A2 CNN