Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 43%
  • Tre herë në javë 21%
  • Vetëm në fundjavë 7%
  • Asnjëherë 29%

Përplasen dy motorë në Fier, tre adoleshentë të lënduar

Nga A2 CNN
16 Tetor 2023, 18:49 | Kronikë
Përplasen dy motorë në Fier, tre adoleshentë të

Disa adoleshentë kanë mbetur të lënduar pas një aksidenti pasditen e së hënës në fshatin Adë të Fierit.

Bëhet e ditur dy motorë janë përplasur rreth orës 19:00 dhe për pasojë mbetën të lënduar një nga drejtuesit, 17-vjeç, drejtuesi i motorit tjetër 18 vjeç dhe një 14-vjeçar që ishte pasagjer.

Adoleshentët e lënduar ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën. Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit.

A2 CNN Livestream

A2 Business