Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

Përplasen tre automjete në tunelin e Kalimashit, 2 viktima dhe 3 të lënduar

Nga A2 CNN
18 Tetor 2023, 19:38 | Aktualitet

Një aksident me pasoja tragjike ka ndodhur pasditen e së mërkurës në tunelin e Kalimashit. Bëhet e ditur se në aksidentin që ndodhi rreth orës 17:45, u përfshinë një automjet tip “Benz”, një automjet tip “Ford” si dhe një autobot. Për pasojë, kanë humbur jetën dy persona dhe kanë mbetur të lënduar tre të tjerë të cilët ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi