Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 43%
  • Tre herë në javë 21%
  • Vetëm në fundjavë 7%
  • Asnjëherë 29%

Sulmohet i riu në Tiranë, përfundon në spital në gjendje të rëndë

Nga A2 CNN
19 Tetor 2023, 08:07 | Kronikë
Sulmohet i riu në Tiranë, përfundon në spital në

Një 21-vjeçar është rrahur brutalisht, mbrëmjen e kaluar, nga disa persona ende të paidentifikuar në zonën e Shkozës në Tiranë.

Sipas të dhënave të policisë, Hysen Xhakolli është goditur disa herë me sende të forta nga agresorët të cilët e kanë lënë në mes të rrugës dhe janë larguar.

Si pasojë, 21-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve të dyshuar.

A2 CNN Livestream

A2 Business