Sondazh: A keni pasur raste të abuzimit me të dhënat tuaja personale?
  • Asnjëherë 10%
  • Shpesh 60%
  • Nuk jam në dijeni 30%

5 mënyra fantastike për të veshur këmishën e bardhë “oversize” edhe në verë

Nga A2 CNN
11 Gusht 2023, 13:48 | Lifestyle

E dashur, shumë e kërkuar, moderne, këmisha e bardhë “oversize” ka qenë pjesë e jetës sonë të përditshme prej disa sezonesh tashmë. Sigurisht, në dimër është gjithashtu një zgjedhje e shkëlqyeshme në një kombinim me një kostum, nën një pulovër, apo për një mbrëmje.

Megjithatë, në verë nuk duhet ta lini në papafingo me pjesën tjetër të veshjeve të dimrit apo ta harroni në dollap. Visheni atë me krenari dhe përmirësoni pamjen tuaj.

Në fotogalerinë e mësipërme do ju sjellim 5 mënyrat me stil për të veshur këmishën tuaj të bardhë oversize në verë dhe për të “vjedhur” disa shikime.

Debat - nga Alba Alishani