Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 0%
  • Kujdesi familjar 100%
  • Ndikimi i shoqërisë 0%

A është njohur ai me akuzat dhe sa ditë kohë ka Berisha për t’u paraqitur në gjykatë? Flet juristi

Nga A2 CNN
23 Tetor 2023, 21:37 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli