Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

“Janë gjyqe komuniste!” Debat mes Albana Vokshit dhe juristëve për masën ndaj Sali Berishës

Nga A2 CNN
23 Tetor 2023, 21:21 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani