Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

Adriatik Lapaj zbulon ekipin dhe si do shkojë “Shqipëria Bëhet” në zgjedhjet e 2025

Nga A2 CNN
20 Shtator 2023, 22:21 | Aktualitet

Adriatik Lapaj zbulon në "Debati" në A2CNN ekipin e tij në lëvizjen "Shqipëria Bëhet".

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi