Sondazh: Preferoni që emri i fëmijës tuaj të jetë:
  • Tradicional 40%
  • Modern 7%
  • I trashëguar 13%
  • Unik 40%

5 ide sesi të visheni bukur edhe kur bie shi

Nga A2 CNN
28 Nëntor 2023, 17:11 | Lifestyle

5 ide sesi të visheni bukur edhe kur bie shi

Ka ditë kur të gjithëve na ndodh që nuk dimë se çfarë të veshim. Dhe kur bie shi gjërat bëhen edhe më të komplikuara. Por mos u merakosni, pasi mund të visheni mirë edhe kur bie shi. Thjesht planifikoni përpara dhe mbani rrobat dhe aksesorët e duhur në veshjet tuaja.

Nuk po flasim vetëm për mushama, çizme shiu dhe çadra, të cilat padyshim mbeten aleatët numër një, veçanërisht në rast stuhish ose rrebesh intensive. Artikujt në të cilët mund të mbështetemi në rast moti të keq, janë më të shumtë nga sa mund të mendoni.

Funde midi dhe minifunde, pantallona të shkurtra dhe të gjitha ato veshje të prera në kyçin e këmbës ose më lart që mund të na pengojnë të qëndrojmë të lagur dhe të ftohtë gjatë gjithë ditës. Por edhe pallto me kapuç, pardesy, çizme deri në kyçin e këmbës dhe këpucë të sheshta me taban.

Për t’u frymëzuar, hidhini një sy këtyre pamjeve. Kemi sjellë 5 kombinime të thjeshta dhe në modë, perfekte për t'u dukur bukur kur bie shi.

A2 CNN Livestream

A2 Business