Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 38%
  • Tre herë në javë 25%
  • Vetëm në fundjavë 6%
  • Asnjëherë 31%

8 fustane elegante dhe super chic për sezonin e festave

Nga A2 CNN
4 Dhjetor 2023, 12:04 | Lifestyle

Jo vetëm dreka e Krishtlindjeve dhe darka e Vitit të Ri! Me ardhjen e dhjetorit, një sezon plot ngjarje dhe përvjetorë të veçantë është gati të nisë.

Dhe kjo do të thotë që ka ardhur koha të zgjidhni fustanet e reja të festës për t'u shfaqur në rastet e radhës.

Qoftë për darka me kolegët e zyrës, apo mbrëmjet me miqtë e vjetër, kjo është koha e duhur për të gjetur të paktën disa fustane feste që pasqyrojnë plotësisht stilin tuaj.

Kemi përzgjedhur 8 fustane për rastet e festës për t'u fokusuar për raste të veçanta të ardhshme.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi