Sondazh: A kujdeseni për datat e skadencës së produkteve ushqimore?
  • Gjithmonë 69%
  • Rrallë 19%
  • Asnjëherë 13%

Dua Lipa harron Romain Gavras! Këngëtarja shqiptare “kapet mat” me aktorin e njohur (VIDEO)

Nga A2 CNN
12 Janar 2024, 10:45 | Lifestyle

Dua Lipa harron Romain Gavras! Këngëtarja shqiptare “kapet

Dua Lipa duket se e ka harruar shumë shpejt Romain Gavras dhe tashmë ka nisur një romancë të re. Këngëtarja shqiptare është parë në krahët e aktorit të njohur britanik Callum Turner.

Asnjëri nuk e ka konfirmuar zyrtarisht që janë në një lidhje, mirëpo burime për TMZ tha se dyshja janë shumë “të dashuruar”.

Çifti u pa në një festë në LA pas premierës së shfaqjes së Masters of The Air, të përqafuar, duke shtuar zërat se dyshja janë bashkë.

A2 CNN Livestream

Dita jonë