Gërshetat e bebeve, trendi i flokëve që rikthehet çdo verë...ju do guxonit?

Nga A2 CNN
13 Qershor 2024, 10:18 | Lifestyle

Gërshetat e bebeve, trendi i flokëve që rikthehet çdo

Moda e viteve 2000 është gjithmonë pranë dhe këtë e shohim çdo ditë, që nga pantallonat me bel të ulët te kapëset e flokëve me flutura.

Tendencat që na pëlqenin kur ishim në shkollë, po rikthehen fuqishëm.

Mirëpo, nëse tendencat e mësipërme ju duken të tepërta dhe dëshironi të adoptoni një trend më delikat, gërshetat e bebeve, ose gërshetat e vogla në pjesën e përparme të flokëve janë ideale për ju. Janë shumë të lehta, të shpejta, në varësi të gjatësisë së flokëve dhe janë perfekte për look-un tuaj veror, pasi i japin një notë të lehtë, lozonjare çdo pamjeje.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Leah Darcy (@leahdarcymakeup)

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Debat nga Alba Alishani