Sondazh: Çfarë ju pengon për t'u ushqyer shëndetshëm?
  • Çmimet e larta 73%
  • Mungesa e kohës 18%
  • Mungesë motivimi 9%
  • Lodhja fizike 0%

Kushtojnë miliona dollarë, këto janë 5 këpucët më të shtrenjta në botë! A ia vlejnë?

Nga A2 CNN
21 Shkurt 2024, 16:48 | Lifestyle

Këpucët nuk janë më thjesht një domosdoshmëri, ato janë bërë simbol i prestigjit dhe pasurisë. Disa nga këpucët më të shtrenjta në botë përmbajnë gurë të çmuar për të tërhequr klientët e pasur, por ka këpucë që janë të shtrenjta për arsye të tjera përveç materialeve luksoze.

Tani, roli i këpucëve ka evoluar, madje ato konsiderohen gjerësisht si një tregues i mirë i personalitetit të një personi.

Markat dhe dizajnerët janë në një betejë të vazhdueshme për të joshur klientët e tyre duke zhvilluar dizajne inovative dhe duke shitur këpucët e tyre me çmime të tepruara.

Ne po ju sjellim këpucët më të shtrenjta në botë sot.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi