Sondazh: A duhet të zbatohet leja menstruale në Shqipëri?
  • Po 68%
  • Jo 27%
  • Nuk e di 5%

Mbajeni në vëmendje! Margot Robbie e vendosi se cili është manikyri trend për këtë sezon dhe s’është rozë

Nga A2 CNN
18 Nëntor 2023, 14:21 | Lifestyle

Edhe pse Margot Robbie kishte një karrierë mbresëlënëse përpara se të luante në filmin Barbie, në vitin e fundit kur dëgjojmë emrin e saj, gjithçka që na vjen në mendje është ngjyra rozë.

Megjithatë, pasi i tha lamtumirë verës (dhe Barbie) tani, është koha që Margot të përqafojë trendet e vjeshtës.

Dëshmia është shfaqja e saj e fundit në tapetin e kuq. Nuanca e lehtë me ngjyrë ulliri tërhoqi jo pak vëmendje dhe pa dyshim është një nga ngjyrat që do duhet të provoni këtë vjeshtë.

 

 

Ditari A2 CNN