Sondazh: Çfarë ju pengon për t'u ushqyer shëndetshëm?
  • Çmimet e larta 93%
  • Mungesa e kohës 0%
  • Mungesë motivimi 7%
  • Lodhja fizike 0%

Pantallonat me vija, 4 arsye të mira për t'i shtuar ato në gardërobën tuaj këtë sezon

Nga A2 CNN
2 Prill 2024, 13:25 | Lifestyle

Pantallonat me vija janë një pjesë klasike që nuk del kurrë nga moda dhe çdo sezon eksplorohet në kombinime të reja, bazuar në tendencat aktuale.

Stilet e vitit 2024 fokusohen tashmë në silueta të drejta dhe të relaksuara të veshura kryesisht me taka të larta, por ka vend edhe për rehati me modele më të gjera dhe më komode që shkojnë në mënyrë perfekte me sandale të sheshta.

E preferuara jonë? Stili i pizhamës. Sa i përket gamës së ngjyrave, nuancat klasike neutrale mbeten, por ngjyrat e gjalla fitojnë.

 

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli