Autogoli më qesharak dhe i dhimbshëm që keni parë ndonjëherë

Nga A2 CNN
24 Maj 2023, 23:24 | Futboll

Portieri i Zalgiris Vilnius është bërë protagonist i një gafe fatale në ndeshjen çerekfinale të Kupës së Lituanisë ndaj Kauno. Në tentativë për të realizuar një rivënie të gjatë të topit, ai e godet atë në kokën e një mbrojtësi dhe topi përfundon në rrjetë.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani